ДОСТАВКА

 
Доставка усіх товарів представлених на нашому сайті можлива в межах Києва та Київскої області

ДОСТАВКА МАНІПУЛЯТОРОМ
 


   Маніпулятор - дуже універсальна техніка, що має ряд переваг та можливостей.

   Можливості маніпулятора:
  • Може сам себе завантажити та розвантажити
  • Може виконати функцію крана на будівельному майданчику з вантажопідйомністю до 2,5 т на витягнутій стрілі до 10 м, залежно від машини.
  • Може змонтувати привезений товар (зокрема встановити кільця, покласти плити перекриття та інші необхідні дії)
У всіх випадках, присутність 1-2 робітників на будівельному майданчику ОБОВ'ЯЗКОВО!
Основна місія на будівельному майданчику – це доставити товар на ваш об'єкт і за допомогою крана-маніпулятора розвантажити, для цього потрібно буде присутність кількох робітників, які виконуватимуть роль стропальників, водій виконуватиме роль оператора та керуватиме краном.
Для розвантаження товару даної техніці потрібно певне місце, насамперед у тому, щоб розсунути лапи і мати жорсткий упор (близько 12*6 метрів). У середньому довжина машини від 11 - 12 метрів (довжина вантажу вантажу від 6,4 м - 8,4 м) + кран-маніпулятор + кабіна. Ширина кузова навантаження від 2,4 – 2,5 метри. Вага вантажу, що перевозиться, може бути від 10 т до 20 т. Кран-маніпулятор може знаходитися відразу за кабіною водія (спереду) і позаду кузова (ззаду). Для розвантаження на складних ділянках це досить важливе значення і краще відразу уточнювати у наших менеджерів розташування крана.
На всі вище зазначені та інші індивідуальні питання наші працівники підкажуть Вам, перед оформленням заявки. Придбати бетон у Києві, а також замовити маніпулятор та іншу спецтехніку ви можете у нашій компанії за доступною ціною.
 
 
   ДОСТАВКА САМОСКИДОМ
 


Хоч вантажопідйомність самоскида дещо менша, ніж у подібної вантажівки із зафіксованою вантажною платформою, проте самоскиди добре скорочують час вивантаження, але лише до певної довжини плеча перевезень, при перевищенні якого їхня рентабельність швидко падає.
 Самоскиди діляться за способом розвантаження - задня, бічна, двостороння і універсальна розвантаження на всі сторони.
За допомогою даної техніки перевозиться сухий бетон та сухі будівельні суміші. Цей транспорт доставляє готову суміш із найменшим осадом конуса. Самоскид розвантажує сам себе, зсипавши суміш на підготовлене Вашими робітниками місце. За допомогою самоскида можна доставляти тільки сухий або напівсухий бетон та такі ж суміші. Пластичність Р1 та Р2 у бетонах, П4 та П8 у розчинах.
   
 
ДОСТАВКА ТЯГАЧЕМ З НАПІВПРИЧЕПОМ 20 ТОННТягач з напівпричепом – один із найпопулярніших, найпоширеніших технік для доставки залізобетонних виробів на ближні відстані. На далекі відстані використовують, як правило, напівпричепи тентовані тобто фури, єдиною відмінністю від напівпричепа служить накриття що і захищає товар від погодних умов.
Має довжину кузова 13,6 метра, що дозволяє завантажити майже всі види стандартних плит перекриття та інших залізобетонних конструкцій або продукції на піддонах. Ширина 2,5 метра дозволяє в два ряди виставляти піддони і складати вироби, ширина яких не перевищує 1,25 метра.
Придбати ЗБВ у Києві за знижкою та приємною ціною ви можете у нас, а також наші фахівці грамотно вас проконсультують Вас з усіх питань доставки та купівлі товару. Ми будемо раді запропонувати будь-який зручний варіант доставки як тягач із напівпричепом, маніпулятором, так і самоскидом.

 
  ДОСТАВКА ГОТОВИХ БЕТОННИХ РОЗЧИНІВ ПО КИЄВУ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

Готові розчини доставляють автобетонозмішувачі з пластичністю П12 і П14 і самоскидами П4 і П8. Готовий розчин потрібно використати не більше ніж за 2 години. Автомобілі оснащені GPS трекерами, фіксується будь-яке відхилення від маршруту, зупинки, датчик обертання бочки.
 
ДОСТАВКА МАЛОГАБАРИТНИМ ТРАНСПОРТОМ
 
Малогабаритний транспорт - ми можемо запропонувати будь-які машини до Вашого розпорядження для перевезення вантажу до 1 т до 10 т. Габарити авто потрібно уточнювати індивідуально. Тариф розраховується залежно від запиту (тоннаж, кілометраж та інші нюанси). Перевезення вантажу Києвом здійснюється через нашу компанію ТОВ «Матіан-Трейд» за доступними цінами.

Наші спеціалісти допоможуть правильно зорієнтувати вас з необхідних питань! Доставка будматеріалів Київ в будь-яких обсягах може бути виконана нашою командою професіоналів у кращому вигляді.