БЕТОНОНАСОСИ

Виліт стріли Зміна 8 годин Замовити
22-28 метрів
20000 грн
32 - 37 метрів
25000 грн
42 - 44 метри
30000 грн
45 - 48 метрів
39000 грн
50 - 52 метри
44000 грн
56 - 59 метрів
51000 грн
Трасса до 80 м, горизонт
15000 грн
Трасса від 100 до 120 м, горизонт
18000 грн
Трасса від 120 до 130 м, горизонт
20000 грн
Трасса від 140 до 170 м, горизонт
28000 грн
Від 0 до 5-го поверху, вертикаль
15000 грн
Від 5-го до 9-го поверху, вертикаль
18000 грн
Від 10-го до 14-го поверху, вертикаль
22000 грн
Від 15-го до 19-го поверху, вертикаль
24000грн
Від 20-го до 24-го поверху, вертикаль
29000 грн
Від 25-го до 30-го поверху, вертикаль
32000 грн


ОРЕНДА АВТОБЕТОНОНАСОСУ по Києву та Київській області
Останнім часом все більше на будівельних майданчиках використовують автобетононасос. Запитайте ЧОМУ? Відповідь проста, у наш час найбільше цінується час і гроші для будівельних організацій і терміни для покупців, цей вид будівельної техніки, закриває ці три пункти.

Перший -  це час, автомобільний бетононасос може прокачувати за годину до 100 м3, хто може більше? Друге – це гроші, цей фактор випливає з першого, адже менше витраченого часу на заливку, економить час роботи техніки та робітників. Терміни – дуже важливі для покупців та для виконавців, перші хочуть швидше отримати очікуваний об'єкт нерухомості, другі хочуть реалізувати більше якісних об'єктів. За допомогою даної техніки все це можна втілити в реальність, а наші фахівці допоможуть все це реалізувати в кращому вигляді. Бетононасоси підтримують безперервну подачу суміші нагору, а бетоновози фіксуються в тих місцях, в яких необхідно, тому сам бетон можна лити безпосередньо з бетоновозу без особливого додаткового обладнання. Адже раніше використовували метод для доставки бетону – чашами та краном, що набагато повільніше, непрактичніше і потребує зайвої робочої сили. Для замовлення цієї послуги просто зв'яжіться з фахівцями компанії ТОВ ''МАТІАН - ТРЕЙД'' або залиште заявку на сайті і ми з вами зв'яжемося. 
Автобенонасос – пристрій для переміщення розчину бетону до місця безпосереднього використання. Головна мета даного обладнання - перекачування рідких будівельних матеріалів. Автобетононасос широко використовується як для індивідуального, так і промислового будівництва будівель та споруд. Придбання даної спецтехніки дуже витратне, тому набагато доцільніше скористатися послугою від «Матiан Трейд» оренда бетононасосу.

Основними перевагами оренди будівельної спецтехніки є:
• плавне та стабільне транспортування бетонних сумішей;
• відсутність витоків матеріалу;
• економія часу на підготовку бетону, тому що ми поставляємо готовий матеріал, який можна використовувати безпосередньо з машини;
• зниження витрат як у часі, і за коштами.
Завдяки спеціальній стрілі готова будівельна суміш може подаватися горизонтально, вертикально або під будь-яким кутом, виходячи з необхідності. Обладнання відрізняється зносостійкістю та простотою в обслуговуванні та експлуатації.
Компанія «Матіан Трейд» пропонує широкий асортимент моделей автобетононасосів укомплектованих колесами, або встановлених на колісну базу вантажівки. Завдяки цим конструктивним особливостям обладнання максимально мобільне та легко може переміщатися по всій території будівельного об'єкту. Автобетононасос може передавати бетонні суміші на довжину до 300 метрів та на висоту до 80 метрів.
Різновиди бетононасосів
Залежно від потреби клієнта компанія «Матіан Трейд» готова запропонувати різноманітні варіації обладнання для транспортування та виготовлення будівельних сумішей. При виборі тієї чи іншої моделі необхідно враховувати багато факторів, щоб вирішити максимально швидко поставлені завдання.
Бетононасоси можуть бути:
• стаціонарними;
• автомобільними;
• пересувними;
• компактні або міні бетононасоси.
Стаціонарна установка складається з причепа, в який вмонтовано насосну станцію. Таке обладнання вимагає переміщення по об'єкту за допомогою тягача, але вартість оренди є більш доступною. До переваг стаціонарного бетононасосу відносять високу продуктивність та можливість подачі розчину як вертикально, так і горизонтально.
Автобенонасоси встановлюються на автономну колісну базу, за рахунок чого подача матеріалу можливе на будь-які ділянки будівництва. Комплектація такого обладнання передбачає: платформу, до якої кріпиться нанесення, бетоноводи, спеціальний резервуар для бетону, рухлива стріла, по якій транспортується матеріал. Довжина транспортувальної стріли варіюється від 20 до 60 метрів, що дозволяє постачати бетон на найдальші ділянки будівництва.
Автобетононасоси дуже продуктивні, а також мобільні та маневрені, що підвищує ефективність роботи з бетоном. Якщо на будівельній ділянці не потрібна велика кількість бетонних сумішей найчастіше для оренди вибирають міні бетононасоси, які легко справляються з поставленими завданнями і при цьому є компактними та маневреними пристроями. Такі установки працюють від дизельного чи електричного двигуна.
Бетононасос можна сміливо назвати універсальними будівельними пристроями так як їх сфера застосування дуже велика. Оренда бетононасоса використовується для приватного будівництва або зведення малоповерхових будівель, а саме для заливання фундаментів. Також затребуване обладнання для безперебійної подачі бетонних сумішей та у масштабному будівництві, для зведення житлових комплексів та промислових об'єктів.

Переваги послуги оренди бетононасосу
Для будівництва будівлі прискорити будівельні роботи допоможе вам бетононасос. Подібне обладнання є дуже дорогим, а також витратним під час обслуговування, тому доцільніше скористатися послугами оренди.
Орендуючи бетононасос у компанії ви отримуєте справне обладнання готове до роботи, крім того ви можете самостійно вибрати установку, яка найбільше вам підходить виходячи з тих чи інших завдань будівництва. Наша компанія не тільки надає справні установки, але також фахівців, які відповідають за їх цілісність і коректну роботу. Оренда бетононасосу дозволяє скористатися послугами якісного обладнання в будь-який зручний для вас час, ви можете орендувати необхідну вам одиницю спецтехніки від однієї години до декількох тижнів, залежно від ваших потреб.
Замовити оренду бетононасоса можна безпосередньо на нашому сайті або ж зв'язавшись з нашим співробітником за номером вказаним на сторінці. Компанія «Матіан Трейд» пропонує не тільки якісне обладнання для оренди, але й індивідуальний підхід до кожного клієнта та доступні ціни на всі послуги.


 
ЗАМОВИТИ БЕТОНОНАСОС З БЕТОНОМ. У компанії ТОВ ''МАТІАН - ТРЕЙД'' ви можете замовити як і бетон, так і бетононасос. Це дасть вам заощадити час на пошуки та зняти питання контролю 2 і більше постачальників. Адже наші менеджери все організують, проконтролюють час прибуття техніки та товару.


Бетононасос – це обладнання, яке використовується для подачі та транспортування бетонних сумішей на різні відстані в тих місцях, яким утруднений доступ автомобільних установок. Дуже часто стаціонарні модифікації необхідні при будівництві армованих фундаментів, опалубок на висоті, об'єктів на яких дуже вузький проїзд для габаритної спецтехніки.
За своїми різновидами бетононасоси можуть бути мобільно-стаціонарними (труболінійними) або стаціонарними, які потребують спеціального обладнання для переміщення їх до об'єкта.

Принцип роботи стаціонарного бетононасосу
У конструкції бетононасоса є два поршні, які відповідають за виготовлення та транспортування бетонних сумішей. Перший поршень бере бетонну суміш із завантажувального бункера, а потім другий пусковий механізм проштовхує готовий матеріал по бетоноводу, і цей процес відбувається циклічно протягом усієї експлуатації обладнання.
Перед використанням бетононасоса необхідно обробити бетоноводи спеціальним засобом, щоб їх очистити і запобігти можливим несправностям. Також важливо використовувати будівельні розчини виходячи з марки бетону і дотримуючись показників пластичності.
Обслуговування стаціонарних бетононаосів не відрізняється складністю, важливо дотримуватися простих правил і взяте в оренду обладнання працюватиме коректно та справно.
Стаціонарні установки мобільного типу одні з найпопулярніших, оскільки мають такі переваги:
•   максимальна стійкість і висока потужність, дозволяє пристрою подавати будівельні суміші на різну висоту. завдяки цій функціональній особливості обладнання затребуване при зведенні висотних будівель та споруд;
•    додаткова можливість подачі бетону на велику відстань, за рахунок монтажу бетоноводів, це дозволяє транспортувати матеріали навіть у важкодоступні місця об'єкта;
•  Установки відрізняються також мобільністю, для їх експлуатації немає необхідності додатково використовувати автокрани на об'єкти в будь-яких містах України.
Так як бетононасоси відносяться до дорогої спецтехніки, яка потребує спеціального техобслуговування, придбати такі установки не дуже доцільно. Тому можливість оренди бетононасоса є оптимальним рішенням багатьох будівельних завдань, при зведенні будівель та споруд будь-якої специфіки.
Арендувати бетононасос в Україні пропонує компанія «Матіан Трейд», у нас ви можете знайти спецтехніку різних робочих параметрів. При виборі обладнання для подачі бетонних сумішей необхідно звертати увагу на його продуктивність, яка може становити від 20 до 90 куб. м/год, також важливо враховувати довжину бетоноводів, вона варіюється до 200 метрів. Стаціонарні установки подають готовий матеріал на висоту 110 метрів.
Конструктивні особливості стаціонарного бетононасосу дозволяють його використовувати при зведенні висотних будівель, під час заливання фундаментів, підлог, будівництві мостів, промислових об'єктів та ін. Ключовими особливостями оренди бетононасосів є висока продуктивність обладнання, автоматизований процес виготовлення та подачі суміші, а також простота в експлуатації.
Компанія «Матіан Трейд» пропонує як погодинну, так і довгострокову оренду бетононасосів.

У комплектацію стаціонарного бетононасосу входить:
•  бетононасос;
• ¦бетоноводи;
•    компресор, який здійснює видування сумішей з бетоноводів;
•    водяна помпа.
Орендуючи у нас спецтехніку для будівництва, ми також надаємо і кваліфікованих операторів, які здійснюють догляд та обслуговування обладнання, для його оптимальної роботи.
Перед орендою бетононасоса необхідно визначитися конкретно з моделлю, при цьому важливо враховувати параметри:
•    продуктивності;
•    конструктивні особливості бетоноводів, а саме їх довжину та діаметр;
•    потужності;
• Розміри обладнання.