ТРОТУАРНА ПЛИТКА СТАРЕ МІСТО АБО ЧОМУ САМЕ ВОНА?

ТРОТУАРНА ПЛИТКА СТАРЕ МІСТО АБО ЧОМУ САМЕ ВОНА?
Тротуарна плитка Старе місто є прекрасним рішенням для поціновувачів старовини. Виконана з високоякісного екологічного матеріалу, з різноманітною палітрою кольорів, тротуарна плитка Старе місто ідеально підійде для надання вашому об'єкту неповторної елегантності та витонченості.

Тротуарна плитка Старе місто ціна від бренду Ковальська можна купити, ознайомившись із нашим прайсом.

Тротуарна плитка Старе місто вважається однією з найпопулярніших на сьогоднішній день на ринку споживача і все це завдяки її універсальності та властивостям. Сама назва та форма плитки (схожість з каменем) говорить про неї, як про надійне покриття, яке використовували за старих часів, викладаючи доріжки та дороги натуральним каменем.

 

Тротуарна плитка Старе Місто Київ відповідає всім необхідним вимогам, таким як:
 
  • швидкість укладання (маючи 4 різних форми є можливість максимально швидко підбирати ширину тротуару/доріжки з точністю та з мінімальною підрізкою плитки)
  • екологічність матеріалів продукції (щебінь, гранітний відсів)
  • міцність та довговічність (для виробництва цієї плитки використовується бетон В35, марка М450 що говорить про навантаження в 450кг на 1 квадратний сантиметр плитки, а також плитка має гарантії на термін служби до 15 років, але важливий фактор терміну служби правильне укладання за всіма нормами та технологіями , завдяки чому термін служби може бути значно довшим за заявлений).
Купити тротуарну плитку Старе місто у Києві в магазині Матіан-Трейд Ви можете за допомогою нашого сайту. Наші фахівці грамотно проконсультують вас з усіх питань купівлі та доставки цієї продукції. Доставити товар у термін - наш прямий обов'язок, ми допоможемо надати всі послуги від моменту покупки плитки до моменту вивантаження на об'єкті.
Повернутись до списку