КОМПАНІЯ ТОВ ''МАТІАН - ТРЕЙД'' АБО ХТО МИ ТАКІ?

КОМПАНІЯ ТОВ ''МАТІАН - ТРЕЙД'' АБО ХТО МИ ТАКІ?
ТОВ «Матіан-Трейд» - це молода компанія, що динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів та оренди будівельної техніки. Незважаючи на молодий вік підприємства, співробітники мають досвід роботи в цій сфері понад 10 років. З гордістю можемо назвати нашу команду професійною, що на практиці суттєво економить час та кошти замовника.

ТОВ «Матіан-Трейд» – офіційний дилер групи заводів ім. С. Ковальської та ТМ «АВЕНЮ», які є лідерами сфери та пропонують кращу якість на будівельному ринку, мають потужну та найбільшу виробничу базу у Києві та Київській області. У свою чергу наша компанія може гарантувати якість від виробника, найкоротші терміни виконання навіть найскладніших замовлень, конкурентні ціни, що відповідають найвищій якості продукції, що купується.
Менеджери ТОВ «Матіан-Трейд» запропонують Вам високий рівень обслуговування, найкращі умови співпраці та професійну консультацію. ТОВ «Матіан-Трейд» має в розпорядженні понад 55 одиниць техніки (бетононасоси, маніпулятори, автобетономішалки, самоскиди, тягачі, малогабаритний транспорт), що дозволить Вам замовити все в одному місці, а наші диспетчери правильно спланують на зазначений Вами час. Це суттєво заощадить Вам ваш час та кошти.
 
Вищезазначені факти дають Вам можливість зрозуміти, що працюючи з ТОВ «Матіан-Трейд», Ви отримуєте:
 
  • Надійного партнера ТОВ «Матіан-Трейд»
  • Гарантію від виробника
  • Найкращий товар на ринку
  • Найбільший асортимент, понад 500 позицій
  • Якісні послуги, виконання професіоналами
  • Економію часу та коштів
Повернутись до списку