Що варто знати, перш ніж замовити в оренду бетононасос?

Що варто знати, перш ніж замовити в оренду бетононасос?
 

Автобетононасос – унікальна будівельна техніка, яка може подавати товарний бетон на відповідну довжину стріли як по вертикалі, так і по горизонталі. В середньому за одну годину автобетононасос може прокачувати близько 100 м3, при цьому суттєво заощадити Вам час та сили Ваших робітників. Область застосування дуже широка і має низку переваг перед іншими способами заливання товарного бетону.
      Звичайно ж не обійдеться без певних вимог, щоб скористатися такою технікою:
  • перше і найголовніше це майданчик, він повинен бути рівної форми з твердим грунтом
  • відсутність високовольтних проводів у радіусі роботи стріли
  • наявність води на об'єкті: для початку роботи, а також для промивання системи після завершення робіт
  • дотримання марки товарного бетону та відповідної пластичності
ОРЕНДА АВТОБЕТОНОНАСОСУ по Києву та Київській області
Останнім часом все більше на будівельних майданчиках використовують автобетононасос. Запитайте ЧОМУ? Відповідь проста, у наш час найбільше цінується час і гроші для будівельних організацій і терміни для покупців, цей вид будівельної техніки, закриває ці три пункти. Перший - час, автомобільний бетононасос може прокачувати за годину до 100 м3, хто може більше? Друге – гроші, цей чинник випливає з першого, адже менше витраченого часу на заливку, економить час роботи техніки та робітників. Терміни – дуже важливі для покупців та для виконавців, перші хочуть швидше отримати очікуваний об'єкт нерухомості, другі хочуть реалізувати більше якісних об'єктів. За допомогою даної техніки все це можна втілити в реальність, а наші фахівці допоможуть все це реалізувати в кращому вигляді. Бетононасоси підтримують безперервну подачу суміші нагору, а бетоновози фіксуються в тих місцях, в яких необхідно, тому сам бетон можна лити безпосередньо з бетоновозу без особливого додаткового обладнання. Адже раніше використовували метод для доставки бетону – чарками та краном, що набагато повільніше, непрактичніше і потребує зайвої робочої сили. Для замовлення цієї послуги просто зв'яжіться з нашими фахівцями або залишайте заявку на сайті.

ЗАМОВИТИ БЕТОНОНАСОС З БЕТОНОМ. У компанії ТОВ '' МАТІАН - ТРЕЙД '' ви можете замовити бетон із насосом. При цьому заощадити час на пошуки та зняти питання контролю 2 і більше постачальників. Адже наші менеджери все організують, проконтролюють час прибуття техніки та товару.
Повернутись до списку